Мансардні вікна

  Fakro Roto Velux
Польша Німечина Данія
Створено 1991г. в Польщі. Має заводи в Україні (Львів та Шкло). створено в 1935г. в німечині. Сьогодні Roto Frank – це міжнародна компанія, яка має 14 заводів у Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Угорщині, Китаї і США. Створено 1942г. в Дании. В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Чехії та Франції
https://www.fakro.com.ua/ https://roto.com.ua/ua/ https://www.velux.ua/uk-ua
Окна со среднеповоротным способом открывания Вікна із середньоповоротним способом відкривання
Вікна з середньоповоротним відкриттям — найпопулярніша конструкція вікон для даху. Завдяки фрикційним петлям, розташованим в центральній частині віконної рами, стулки вікна можна повертати навколо осі на 180 ° і фіксувати, що значно полегшує процес миття зовнішнього скла. Вікна із сердноповоротним способом відкривання можуть бути доповнені широкою гамою аксесуарів та додаткових пристроїв.
Окно с приподнятой осью поворота створки Вікно з піднятою віссю повороту стулки
Конструкція мансардного вікна подібна до конструкції вікон із середньоповоротним відкриванням, виняток становить вісь повороту стулки, розташована вище центральної частини віконного короба. Таке розташування дозволяє виготовляти мансардні вікна великої висоти (понад 200 см!), тим самим забезпечуючи додаткове освітлення приміщення та огляд. Поставляються за індивідуальним замовленням.
Окна с комбинированной системой открывания Вікна з комбінованою системою відкриття
Передбачено 2 способи відкривання: середньоповоротне та підвісне (по верхній осі). Підвісне відкривання забезпечує найкращий огляд і можливість безперешкодного вигляду з вікна. При підвісному відкриванні стулка вікна може відкидатися від 0° до 35°. Середньоповоротне відкриття дозволяє обертати віконну стулку на кут 180°, що полегшує миття вікна та використання зовнішньої маркізи. Вікна з комбінованою системою відкривання можуть бути доповнені широкою гамою внутрішніх та зовнішніх аксесуарів.
Термоизоляционные распашные окна Термоізоляційні розстібні вікна
Розтрібні термоізоляційні вікна поєднують у собі переваги вікон для даху з середньоповоротним способом відкривання і вікна-люка. Стулка відкривається на кут до 90 º. Встановлений у верхній частині вікна газовий амортизатор полегшує відкривання вікна, утримує стулку у відкритому положенні, а також захищає від випадкового захлопування, наприклад вітром. Розмір вікна дозволяє легко і без ризику виходити на обладнаний для виходу дах. Це дозволяє легко та зручно обслуговувати та ремонтувати покрівлю, а також залишити приміщення через дах у разі небезпеки.
Карнизные окна Карнизні вікна
Карнизный комплекс дает возможность создать уникальный дизайн и освещение помещения, получить обзор не только неба, но и прилегающих к дому окрестностей, и тем самым добиться максимального визуального контакта с окружающей средой. Карнизные окна дополняются широкой гаммой внутренних аксессуаров.
Эвакуационное окно Евакуаційне вікно
Евакуаційне вікно – вікно з комбінованою системою відкривання. Конструкція дозволяє відкривати вікно двома різними способами. При підвісному відкриванні (по верхніх петлях) стулка вікна може відкидатися на кут до 40 °, а при легкому натисканні на тримачі спуску стулка піднімається на кут до 68 °. При середньоповоротному відкриванні віконна стулка вікна може обертатися на кут до 180 °, що полегшує миття зовнішнього скла. Великі розміри вікна, а також швидке та легке відкриття забезпечують можливість безперешкодного виходу на дах під час евакуації з небезпечного приміщення або для проведення покрівельних робіт. Вікно доповнюється широкою гамою аксесуарів.
окно-балкон Вікно-балкон 
Двостулкове мансардне вікно, верхня стулка якого може відкриватися незалежно від нижньої, виконуючи функції звичайного вікна для даху, а при відкриванні нижньої стулки утворюється додатковий простір і вікно трансформується в балкон.
Ціна FAKRO в Запоріжжі Ціна ROTO в Запоріжжі Ціна VELUX в Запоріжжі