IKO

Ціна в Запоріжжі
IKO BiltmoreBiltmore — це канадська двошарова бітумна черепиця, що формою імітує класичні дерев’яні або сланцеві покрівлі. Нижня частина листа Biltmore ламінована ще одним шаром бітуму за рахунок чого черепиця набуває міцності, що набагато перевищує одношарові бітумні матеріали та довговічність, що дозволяє їй протягом кількох десятків років бездоганно захищати покрівлю та будинок від погодних негод.

IKO Number One 3-TAB Number One 3Tab — трипелюсткова бітумна черепиця прямокутної форми. До класичних 4-х кольорів (Коричневий, Червоний, Зелений, Чорний) до 3Tab доданий ще один — Сірий, який надає покрівлі спокійного та розміреного вигляду сланцевої покрівлі. Черепиця має ущільнювальні точки зі СБС-модифікованого бітуму на зовнішній стороні листа для кращого зчеплення з верхніми листами.

IKO Number One Biber Number One Biber - бітумна черепиця з пелюстками, що нагадують бобровий хвіст. Відмінно виглядає на даху будь-якої площі, особливо зі складними архітектурними формами. Biber у коричневому кольорі нагадує дерев’яну гонтову покрівлю, а Biber червоного кольору вносить у загальний вигляд покрівлі свіжі ноти. Черепиця має ущільнювальні точки зі СБС-модифікованого бітуму на зовнішній стороні листа для кращого зчеплення з верхніми листами.

IKO Number One Hex Number One Hex- класична форма «сота», що широко використовується в Північній Європі та Росії на всіх видах покрівлі. Черепиця має ущільнювальні смуги зі сбс-модифікованого бітуму на зовнішній стороні листа для кращого зчеплення з верхніми листами черепиці та самоклеючу смугу зі зворотного боку на кожній пелюстці гонта.

IKO Number One Tri Number One Tri - нова форма бітумної черепиці, виконана у вигляді трикутних пелюсток. Класичний Коричневий та нові Червоний та Чорний кольори черепиці надають покрівлі цікаву геометричну форму. Як і інші форми, черепиця має ущільнювальні точки зі СБС-модифікованого бітуму на зовнішній стороні листа для кращого зчеплення з верхніми листами.